Jak wygląda edukacja przyszłości?

Listopad 8, 2017 Uncategorized
education

Studenci będą interakcyjni z innymi poprzez internet

Dlaczego dzisiejsze lekcje wyglądają niemal identycznie jak te 30 lat temu – pomijając kilka ulepszeń na nowoczesną tablicę i skłaniające teksty w klasie zamiast notatek?

Z pewnymi ekscytującymi wyjątkami szkoły publiczne są jedną z niewielu instytucji współczesnego życia, które nie były postrzegane jako radykalne zmiany spowodowane technologią. Przewiduje się, że technika edukacyjna będzie kontynuować nacisk na indywidualną naukę dla studentów. Dzieci mogą wykraczać poza ściany swoich sal wykładowych z innymi studentami, innymi nauczycielami oraz renomowanymi autorami, naukowcami i ekspertami w celu zwiększenia ich nauki. Niektóre z tych cyfrowych rodzimych dzieci dorastają, aby zostać nauczycielami, którzy nadal będą budować i wykorzystywać własne społeczności nauki online.

Sukces technologii edukacyjnej będzie zależeć od nauczycieli

education

Możemy wysyłać dzieci do szkoły w samochodach samojezdnych do 2020 roku, ale to nie znaczy, że będą one nauczane przez awatarów nauczycieli i testy przeprowadzone przez drone. Potrzeby w zakresie edukacji przyczynią się do wykorzystania technologii. Zamiast po prostu znaleźć sposoby na umieszczenie większej liczby tabletek w dłoniach dziecka, technologia edukacji znajdzie nowe sposoby na uzupełnienie najlepszej nauki – niezależnie od „coolness” nowych technologii. Jest to coś podobnego do gra slot bez ściągania – masz wszystkie zalety posiadania darmowej gry, ale wolna gra nie oznacza, że jest dobra. Jednak w większości przypadków gry oferowane przez kasyna online są świetne.

Będziemy myśleć inaczej o dyplomie

Rosnąca liczba ludności żyjącej z upośledzonym długiem studenckim w połączeniu z presją na utrzymanie kosztów nauki w dół zagraża trwałości instytucji uzależnionych od nauki. Sektor zauważy przesunięcie w kierunku bardziej odpowiednich programów opartych na kompetencjach i agresywnej konkurencji dla studentów. Luka w edukacji i zatrudnieniu zmusi wyższych wychowawców do myślenia kreatywnie o tym, w jaki sposób oferować szkoleniom uczniowie potrzebują siły roboczej, która potrzebuje ich rozpaczliwie. Dziś dyplomy przyznawane przez lata w szkole są dominującą certyfikacją „uczenia się”. Niemal jednak w większości przypadków te dyplomy nie potwierdzają nic innego niż fakt, że dana osoba spędzała x lata w szkole. Certyfikaty kompetencyjne testujące określone umiejętności oraz łączenie indywidualnych umiejętności w grupy zawodowe staną się globalną walutą zarówno dla pracodawców, jak i osób poszukujących pracy.

education

Studenci będą mieli głos

Kiedy dzieci zapytano, jak się czują na temat swoich posiłków, odwróciła się do niej i powiedziała: „Czy to wygląda na to, że był przygotowany przez kogoś, kto mnie szanował?” Studenci są ostatecznie klientami – jeśli nie czują się respektowani lub słuchani, nigdy nie kupują zdrowszych opcji, które wiele firm oferuje. Ale to nie jest ciasto czekoladowe i gummy robaki: istnieją aplikacje mobilne, które dostarczają informacji o żywieniu dzieci. Angażowanie i szanowanie studentów i rodzin jako partnerów wellness staną się nowym tematem, w jaki dotychczas nie widziałem.